FiFa Freaks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc pentru cei mai buni
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce trebuie schimbat la forum?

In jos 
+9
dreaq
mikay
ScRoLL
alecsandruda
Coco
acky`i3iizT
aLy10
afro_manchester
micky
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
acky`i3iizT
Legend
acky`i3iizT


Posts : 62
Join date : 15/07/2009
Age : 33
Location : piatra `neamtz

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 6:55 pm

vador a scris:
acky`i3iizT a scris:
hmmm:-?..nu`i cine stie ce Smile
daca tot critici, fa-o pana la capat. Ce nu iti place?
nu am zis ca nu imi place..Wink)..doar ca nu`i "sanzational"....e loc de m`ai bine Smile..Very Happy
Sus In jos
Coco
Legend
Coco


Posts : 62
Join date : 15/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 7:49 pm

Ma....nu ar fi bine sa se traga ligile la sorti Live pe web....daca se poate !! !! Astept Pareri !!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 12:12 am

Coco a scris:
Ma....nu ar fi bine sa se traga ligile la sorti Live pe web....daca se poate !! !! Astept Pareri !!
eu as trage la sort daca as avea web Very Happy
Sus In jos
micky
Admin
micky


Posts : 173
Join date : 14/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 1:58 am

micky a scris:
Coco a scris:
Ma....nu ar fi bine sa se traga ligile la sorti Live pe web....daca se poate !! !! Astept Pareri !!
eu as trage la sort daca as avea web Very Happy
ti-l imprumut Wink
Sus In jos
https://fifafreaks.forumgratuit.ro
Coco
Legend
Coco


Posts : 62
Join date : 15/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 8:30 pm

Dar nu poti trage tu Vador ?
Sus In jos
cristy7
Veteran
cristy7


Posts : 24
Join date : 16/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 5:31 pm

Bannerul e super
Sus In jos
El Nino
Legend
El Nino


Posts : 55
Join date : 27/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:46 am

e super situ!! Smile: ...numa daca ati schimba scrisu sa il faceti mai mare sau sa ii schimbati culoarea:)): ca ma dor ochii cand ma uit mai mult:): flower
Sus In jos
vador
Admin
vador


Posts : 64
Join date : 28/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 2:45 am

Din pacate nu cred ca putem face asta :-? in fine
Sus In jos
C.I.A.
Veteran
C.I.A.


Posts : 45
Join date : 16/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 7:55 pm

ScRoLL a scris:
propun ca din ed urmatoare echipele de 5 stele adik Barcelona Manchester UTD si Chelsea sa fie la licitatii


fara Chelsea!!!!!!!!!!!
Sus In jos
C.I.A.
Veteran
C.I.A.


Posts : 45
Join date : 16/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 7:58 pm

C.I.A. a scris:
ScRoLL a scris:
propun ca din ed urmatoare echipele de 5 stele adik Barcelona Manchester UTD si Chelsea sa fie la licitatii


fara Chelsea!!!!!!!!!!!


dc nu bagati Inter.......au jucatori mai mari in OVR........si mai prosti la toate
Sus In jos
El Nino
Legend
El Nino


Posts : 55
Join date : 27/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 3:27 pm

sa nu scoateti echipele astea bune la licitatii doar barcelona sa fie pt. ca ...aia de pe primele 10-15 locuri din CG o sa ia echipe bune si daca scoateti manchester,inter,chelsea..at o sa ia mai slabe si aia de pe locu 20-30 ce echipe o sa ia?Wink asa e mai bn ca pot sa ia si aia mai slabi o echipa mai bunicica
Sus In jos
El Nino
Legend
El Nino


Posts : 55
Join date : 27/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 1:01 am

AR TREBUI SCHIMBAT CEL CARE FACE FISIERU!! PT. CA AM ZIS SA IMI PUNA SI MIE NUMERELE CA LA ALTI LE PUNE..AM LA PORTAR 4 LA ATACANT 1..SII ASA MAI DEPARTE..AM ZIS SA PUNA LA DOWSON+1 NU A PUS....SI CAM ATATA
Sus In jos
vador
Admin
vador


Posts : 64
Join date : 28/07/2009

Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 9:16 pm

El Nino a scris:
AR TREBUI SCHIMBAT CEL CARE FACE FISIERU!! PT. CA AM ZIS SA IMI PUNA SI MIE NUMERELE CA LA ALTI LE PUNE..AM LA PORTAR 4 LA ATACANT 1..SII ASA MAI DEPARTE..AM ZIS SA PUNA LA DOWSON+1 NU A PUS....SI CAM ATATA
am fost eu plecat si a facut altcineva fisier..cand vin nu vor mai fi probleme..stati calmi bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce trebuie schimbat la forum?   Ce trebuie schimbat la forum? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce trebuie schimbat la forum?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FiFa Freaks :: Diverse :: Discutii libere-
Mergi direct la: