AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

micky

Posts : 173
Join date : 14/07/2009

Regulament FF09 Empty
MesajSubiect: Regulament FF09   Regulament FF09 Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 8:01 pm

1.Odata inscrisi in competitii jucatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.

2.Administratorii pot modifica regulamentul si conditiile de desfasurare.

3.Este interzis folosirea patch-urilor care influenþeazã calitatea jocului în FIFA09 !

Bookings : on

5.In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intrerupe in minutul 60 se va relua meciul si se va mai juca inca 30 de minute +3 de prelungire adica din minutul 0 pana in minutul 33.

6.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.

7.Q+W este permis doar din jumatatea adversa de teren .

8.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0.

9.Este interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta !!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 .

10.La 3 reclamati privind tragerile de timp jucatorul va fi exclus din campionat.

11.Stafful nu va penaliza sau exclude injuraturile de pe mess , depinde de fairplayul si respectul dintre voi.

12.Daca adminii sau moderatorii vor fi injurati au dreptul sa excluda sau sa penalizeze jucatorul.