FiFa Freaks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc pentru cei mai buni
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rezultate Grupa A

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
micky
Admin
micky


Posts : 173
Join date : 14/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 4:15 am

Aici postati rezultatele Grupei A
Sus In jos
https://fifafreaks.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 6:01 pm

deportivo - real 4-4 ...
Sus In jos
alecsandruda
Legend
alecsandruda


Posts : 68
Join date : 16/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 4:24 am

real 3-6 tottenham tur...

dupa tur m-a injurat pe mess...dupaia knd sa jucam retur...lua echipamentul de home ala alb a lu real...de mentionat ca returul era pe ipu meu...eu la echipamente am alb si albastru foarte deschis deci nu se destinge si nu vroia sa schimbe echipamentul...am asteptat am zis poate schimba...am iesit...si el era pe mess...deci nici dupa mess nu iesea...nu a raspuns iar in cele din urma a iesit...are probleme de comportament ulici nu e prima oara cand imi face asa!
Sus In jos
paul_remain_forever
Admin
paul_remain_forever


Posts : 59
Join date : 15/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 4:32 am

alecsandruda a scris:
real 3-6 tottenham tur...

dupa tur m-a injurat pe mess...dupaia knd sa jucam retur...lua echipamentul de home ala alb a lu real...de mentionat ca returul era pe ipu meu...eu la echipamente am alb si albastru foarte deschis deci nu se destinge si nu vroia sa schimbe echipamentul...am asteptat am zis poate schimba...am iesit...si el era pe mess...deci nici dupa mess nu iesea...nu a raspuns iar in cele din urma a iesit...are probleme de comportament ulici nu e prima oara cand imi face asa!

va rog puneti culori care sa se distinga, jucati returul
Sus In jos
Guest
Vizitator




Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 6:41 pm

alecsandruda a scris:
real 3-6 tottenham tur...

dupa tur m-a injurat pe mess...dupaia knd sa jucam retur...lua echipamentul de home ala alb a lu real...de mentionat ca returul era pe ipu meu...eu la echipamente am alb si albastru foarte deschis deci nu se destinge si nu vroia sa schimbe echipamentul...am asteptat am zis poate schimba...am iesit...si el era pe mess...deci nici dupa mess nu iesea...nu a raspuns iar in cele din urma a iesit...are probleme de comportament ulici nu e prima oara cand imi face asa!

mah mi-o picat netu :-J si echipament joc cu care vreau oricum trece 3-0 pt tn Wink sa nu zici :-J


Ultima editare efectuata de catre ulicenko_17 in Lun Aug 10, 2009 7:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Polistu
Veteran
Polistu


Posts : 47
Join date : 16/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:24 pm

deportivo-real=5-1 retur;) a iesit la 4-1 cand aveam penalti ma faultat cu ramos;) am print:*:X
Sus In jos
Polistu
Veteran
Polistu


Posts : 47
Join date : 16/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:25 pm

deportivo-almeria=4-0 6-1
Sus In jos
Guest
Vizitator




Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:29 pm

Polistu a scris:
deportivo-real=5-1 retur;) a iesit la 4-1 cand aveam penalti ma faultat cu ramos;) am print:*:X

Smile) ala da penalty eventual lovitura libera ... ehh in fine:P in tur deabea mo egalat si acuma imi da 4-1 :-J asta ii culmea... si orice sut gol ... in fine ... bv oricum
Sus In jos
paul_remain_forever
Admin
paul_remain_forever


Posts : 59
Join date : 15/07/2009

Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 4:34 am

ulicenko_17 a scris:
alecsandruda a scris:
real 3-6 tottenham tur...

dupa tur m-a injurat pe mess...dupaia knd sa jucam retur...lua echipamentul de home ala alb a lu real...de mentionat ca returul era pe ipu meu...eu la echipamente am alb si albastru foarte deschis deci nu se destinge si nu vroia sa schimbe echipamentul...am asteptat am zis poate schimba...am iesit...si el era pe mess...deci nici dupa mess nu iesea...nu a raspuns iar in cele din urma a iesit...are probleme de comportament ulici nu e prima oara cand imi face asa!

mah mi-o picat netu :-J si echipament joc cu care vreau oricum trece 3-0 pt tn Wink sa nu zici :-J

nu joci cu care vrei tu, daca mai o sa ai reclamatii ca nu vrei sa pui echipament care sa se distinga vei fi penalizat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rezultate Grupa A Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate Grupa A   Rezultate Grupa A Icon_minitime

Sus In jos
 
Rezultate Grupa A
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rezultate Grupa B
» Rezultate Grupa D
» Rezultate Grupa C
» Rezultate Grupa C:
» Rezultate Grupa D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FiFa Freaks :: Cupele Europene FF09 :: UEFA Champions League :: Grupa A-
Mergi direct la: