FiFa Freaks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc pentru cei mai buni
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cereri Avatar

In jos 
+8
dreaq
theo
afro_manchester
MaNu
Messi14
acky`i3iizT
solesitoo
ScRoLL
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
.klau
Player
.klau


Posts : 8
Join date : 22/07/2009
Age : 30

Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 3:02 am

Care vreti avatare cu echipa..dati add la klau_ro468 sa va dau un pack Wink !!
Sus In jos
C.I.A.
Veteran
C.I.A.


Posts : 45
Join date : 16/07/2009

Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 8:00 pm

Vreau si eu unu.....eu nu pot sa'l fac.........Pe fundal stema Chelsea Fc si in fata Shevchenko in tricoul lui Chelsea !
Sus In jos
El Nino
Legend
El Nino


Posts : 55
Join date : 27/07/2009

Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 5:06 am

C.I.A. a scris:
Vreau si eu unu.....eu nu pot sa'l fac.........Pe fundal stema Chelsea Fc si in fata Shevchenko in tricoul lui Chelsea !

https://media.photobucket.com/image/shevcenko/meshal_uae/Designs/Untitled-2-2.jpg?o=5 daca iti place Smile
Sus In jos
El Nino
Legend
El Nino


Posts : 55
Join date : 27/07/2009

Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 5:07 am

Cn vrea avatare c echipe contact me => t.andrei afro [
Sus In jos
C.I.A.
Veteran
C.I.A.


Posts : 45
Join date : 16/07/2009

Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 07, 2009 6:45 am

El Nino a scris:
C.I.A. a scris:
Vreau si eu unu.....eu nu pot sa'l fac.........Pe fundal stema Chelsea Fc si in fata Shevchenko in tricoul lui Chelsea !

https://media.photobucket.com/image/shevcenko/meshal_uae/Designs/Untitled-2-2.jpg?o=5 daca iti place Smile


.........merge si asa.....da poti sa-l pui aici???? .......Cereri Avatar - Pagina 2 595caf9a44d1adb098a9c9a342183f6c .....sa stea pe stema.....ca fundalu' ma intere.....ms
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cereri Avatar - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Avatar   Cereri Avatar - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cereri Avatar
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FiFa Freaks :: Diverse :: Design Area-
Mergi direct la: